YOL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan firmamız, kısa süre zarfında titiz çalışma anlayışı, sağlam altyapısı ve tecrübeli ekibi ile sektörünün öncü firmaları arasına girmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe; İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği alanlarında danışmanlık hizmeti sağlıyor, işletmeniz veya kurumunuz için Risk Analizi ve Değerlendirmesi, Mobil Sağlık Hizmetleri, İşyeri Ortam Ölçümleri, Acil Durum Eylem Planı ile Patlamadan Korunma Dokümanının hazırlanmasını gerçekleştiriyor ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı, yangın, ilk yardım, yüksekte çalışma ile kapalı-kısıtla alanda çalışma konularında profesyonel eğitimler veriyoruz.

yol osgb yol osgb istanbul

Neden Biz?


YOL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi; İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş, alanında tecrübeli mühendis, iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri ile sürekli büyümekte olan bir ailedir. Müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak görüyor ve çalışmalarımızı "önce insan" prensibi ile ve aynı zamanda profesyonel bir çalışma kültürü içerisinde yürütüyoruz..

Kamu ve özel sektördeki tüm firma, kurum ve kuruluşlara İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki hizmet ve eğitimleri uygun metot, cihaz ve uzman personelimiz ile bir bütünlük içerisinde, zamanında, hatasız ve profesyonel bir anlayış ile sağlamak, çalışma şartlarını iyileştirerek işletmenizdeki verimliliği artırmak ve işletmenize değer katmak.

YOL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak bilimsel ve teknolojik açılardan sürekli kendini geliştiren, tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik ilkelerine bağlı olarak hizmet sağlayan, İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne yön veren bir firma olmak ve sektörde önde gelen başarılı firmalardan biri olmaya devam etmek.

YOL OSGB

İş Değerlerimiz


100%

Sıkı Çalışma

90%

İnovasyon

95%

Sorumluluk

95%

Müşteri Desteği

YOL OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Kaliteli ve huzurlu bir çalışma ortamı için siz de İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinizi alırken bize başvurun.